Навчання у вищому навчальному закладі – це етап, який проходить 75% українців (за заявою Є. Ковтунця). Кожному абітурієнту доводиться робити вибір: куди вступати та яку ж професію обрати. ВНЗ проводять агітаційну програму для заохочення майбутніх студентів навчатися саме в їхньому університеті. Але зараз став набирати популярності новий метод просування, а саме: за допомогою соціальних мереж. Метою даного дослідження є здійснити аналіз важливості маркетингових комунікацій та просування вищих навчальних закладів. Обрана тема є досить актуальною, бо з кожним роком університети впроваджують інновації по заохоченню до вступної кампанії по набору майбутніх студентів.